MXLRT100KP120A
MFR.Part #
MXLRT100KP120A
JLCPCB Part #
C2633569
Package
DO-204AR
Description
100kW 120V 133V 235V TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS