MA1.5KE15CA
MFR.Part #
MA1.5KE15CA
JLCPCB Part #
C3704134
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 12.8V 14.3V 21.2V 71A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)