M5KP6.5CAE3
MFR.Part #
M5KP6.5CAE3
JLCPCB Part #
C2634758
Description
-65℃~+150℃ 11.2V 447A 4mA 5kW 6.5V 7.22V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)