MXLRT100KP110A
MFR.Part #
MXLRT100KP110A
JLCPCB Part #
C2633068
Package
DO-204AR
Description
100kW 110V 122V 216V TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS