MXL5KP43CA
MFR.Part #
MXL5KP43CA
JLCPCB Part #
C2629445
Description
-65℃~+150℃ 10uA 43V 47.8V 5kW 69.4V 72A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS