MXLPLAD7.5KP40A
MFR.Part #
MXLPLAD7.5KP40A
JLCPCB Part #
C2648765
Description
-55℃~+150℃ 10uA 116A 40V 49.1V 64.5V 7.5kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS