MXLPLAD7.5KP12A
MFR.Part #
MXLPLAD7.5KP12A
JLCPCB Part #
C2627887
Description
-55℃~+150℃ 10uA 12V 14.7V 377A 7.5kW@10/1000us TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS