PIC18F25K20-E/SO
MFR.Part #
PIC18F25K20-E/SO
JLCPCB Part #
C646487
Package
SOIC-28-300mil
Description
-40℃~+125℃ 1.5KB 1.8V~3.6V 10bit 24 256Byte 32KB 48MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC SOIC-28-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS