MXLPLAD30KP60A
MFR.Part #
MXLPLAD30KP60A
JLCPCB Part #
C2633209
Description
-55℃~+150℃ 10uA 30kW 312A 60V 66.7V 96.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS