MXLPLAD30KP20A
MFR.Part #
MXLPLAD30KP20A
JLCPCB Part #
C2630644
Description
-55℃~+150℃ 20V 22.2V 30kW 34V 882A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS