MXLPLAD30KP40A
MFR.Part #
MXLPLAD30KP40A
JLCPCB Part #
C2633032
Description
-55℃~+150℃ 30kW 40V 44.4V 468A 64.5V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS