MAPLAD18KP100A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MAPLAD18KP100A
JLCPCB Part #
C2631396
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 100V 10uA 111V 112A 162V 18kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)