MXLPLAD18KP40A
MFR.Part #
MXLPLAD18KP40A
JLCPCB Part #
C2631124
Description
-55℃~+150℃ 18kW 280A 40V 44.4V 64.5V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS