MXLPLAD18KP17A
MFR.Part #
MXLPLAD18KP17A
JLCPCB Part #
C2630996
Description
-55℃~+150℃ 17V 18.9V 18kW 27.6V 653A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS