MAPLAD6.5KP10CA
MFR.Part #
MAPLAD6.5KP10CA
JLCPCB Part #
C3707296
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 17V 383A 6.5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)