MXLPLAD15KP70A
MFR.Part #
MXLPLAD15KP70A
JLCPCB Part #
C2633460
Description
-55℃~+150℃ 113V 132A 15kW 70V 77.8V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS