MXLPLAD15KP14A
MFR.Part #
MXLPLAD15KP14A
JLCPCB Part #
C2631108
Description
14V 15.6V 15kW 23.2V 645A TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS