MAPLAD36KP58CAE3
MFR.Part #
MAPLAD36KP58CAE3
JLCPCB Part #
C2633691
Description
-55℃~+150℃ 10uA 36kW 385A 58V 64.4V 93.6V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS