PIC32MZ2048EFH064T-250I/MR
MFR.Part #
PIC32MZ2048EFH064T-250I/MR
JLCPCB Part #
C624728
Package
QFN-64-EP(9x9)
Description
-40℃~+85℃ 12bit 2.1V~3.6V 250MHz 2MB 32 Bit 46 512KB Built-in FLASH MIPS32 M-Class QFN-64-EP(9x9) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS