MXLDA3KP28AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXLDA3KP28AE3
JLCPCB Part #
C3712421
Package
SMD-16P
Description
-55℃~+150℃ 28V 31.1V 3kW 45.4V 66A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS