MXLDA3KP30CA
MFR.Part #
MXLDA3KP30CA
JLCPCB Part #
C3711764
Description
-55℃~+150℃ 2uA 30V 33.3V 3kW 48.4V 62A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS