MXLDA3KP18CAE3
MFR.Part #
MXLDA3KP18CAE3
JLCPCB Part #
C3700468
Description
-55℃~+150℃ 102.8A 18V 20V 29.2V 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS