MXLDA3KP22AE3
MFR.Part #
MXLDA3KP22AE3
JLCPCB Part #
C3702127
Description
-55℃~+150℃ 22V 24.4V 35.5V 3kW 84.4A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS