MADA3KP36CAE3
MFR.Part #
MADA3KP36CAE3
JLCPCB Part #
C3712425
Description
-55℃~+150℃ 36V 3kW 40V 51.6A 58.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS