MXLDA3KP15CAE3
MFR.Part #
MXLDA3KP15CAE3
JLCPCB Part #
C3703460
Description
123A 15V 16.7V 24.4V 3kW TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS