MXLDA3KP12AE3
MFR.Part #
MXLDA3KP12AE3
JLCPCB Part #
C3703015
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 150.6A 19.9V 3kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS