MXLDA3KP15AE3
MFR.Part #
MXLDA3KP15AE3
JLCPCB Part #
C3701678
Description
-55℃~+150℃ 123A 15V 16.7V 24.4V 3kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS