MXLDA3KP11AE3
MFR.Part #
MXLDA3KP11AE3
JLCPCB Part #
C3706496
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 164.8A 18.2V 3kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS