MRT100KP40CAE3
MFR.Part #
MRT100KP40CAE3
JLCPCB Part #
C2635592
Description
-65℃~+150℃ 1.5mA 100kW 12.734kA 40V 44.4V 78.6V Bidirectional TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)