MXL5KP100CAE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXL5KP100CAE3
JLCPCB Part #
C2629658
Package
DO-204AR
Description
100V 111V 162V 31A 5kW TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS