MXL15KP36CAE3
MFR.Part #
MXL15KP36CAE3
JLCPCB Part #
C2631570
Package
DO-204AR
Description
15kW 251A 36V 40V 59.7V TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS