MRT100KP48CAE3
MFR.Part #
MRT100KP48CAE3
JLCPCB Part #
C2634337
Description
-65℃~+150℃ 1.061kA 100kW 150uA 48V 53.3V 94.3V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)