MXL15KP78CAE3
MFR.Part #
MXL15KP78CAE3
JLCPCB Part #
C2631791
Description
119A 126V 15kW 78V 86.7V TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS