MXL15KP75CAE3
MFR.Part #
MXL15KP75CAE3
JLCPCB Part #
C2631781
Description
122V 123A 15kW 75V 83.3V TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS