MXL15KP240CAE3
MFR.Part #
MXL15KP240CAE3
JLCPCB Part #
C2631750
Package
DO-204AR
Description
15kW 240V 267V 388V 39A TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS