MXL5KP16CA
MFR.Part #
MXL5KP16CA
JLCPCB Part #
C2629459
Description
-65℃~+150℃ 16V 17.8V 192A 26V 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS