MXL1.5KE400AE3
MFR.Part #
MXL1.5KE400AE3
JLCPCB Part #
C2628381
Package
CASE-1
Description
1.5kW 324V 380V 4A 548V TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS