MBR30100CTE3/TU
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MBR30100CTE3/TU
JLCPCB Part #
C6589544
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 100V 15A 50uA@100V 800mV@15A TO-220AB Schottky Diodes ROHS