MXL1.5KE300AE3
MFR.Part #
MXL1.5KE300AE3
JLCPCB Part #
C2628393
Description
1.5kW 256V 285V 414V 5A TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS