MXL1.5KE180CAE3
MFR.Part #
MXL1.5KE180CAE3
JLCPCB Part #
C2626785
Package
CASE-1
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 154V 171V 1uA 246V 6.1A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS