MXL1.5KE110CAE3
MFR.Part #
MXL1.5KE110CAE3
JLCPCB Part #
C2626786
Package
CASE-1
Description
1.5kW 105V 152V 9.9A 94V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS