MX1.5KE160CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MX1.5KE160CA
JLCPCB Part #
C2630643
Package
CASE-1
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 136V 152V 219V 6.8A Bidirectional TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS