MX1.5KE7.5AE3
MFR.Part #
MX1.5KE7.5AE3
JLCPCB Part #
C2632567
Package
CASE-1
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 11.3V 132A 500uA 6.4V 7.13V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS