MXL1.5KE120AE3
MFR.Part #
MXL1.5KE120AE3
JLCPCB Part #
C2628855
Package
CASE-1
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 102V 114V 165V 9.1A TVS Unidirectional CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS