MXL1.5KE160AE3
MFR.Part #
MXL1.5KE160AE3
JLCPCB Part #
C2628820
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 136V 152V 1uA 219V 6.8A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS