MXLCE150A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXLCE150A
JLCPCB Part #
C2630043
Package
CASE-1
Description
1.5kW 150V 167V 243V 6.2A TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS