MXL1.5KE130AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXL1.5KE130AE3
JLCPCB Part #
C2628851
Package
CASE-1
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 111V 124V 179V 8.4A TVS Unidirectional CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS