MX1.5KE150CAE3
MFR.Part #
MX1.5KE150CAE3
JLCPCB Part #
C2630648
Package
CASE-1
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 128V 143V 1uA 207V 7.2A Bidirectional TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS