MXSMLJ13AE3/TR
MFR.Part #
MXSMLJ13AE3/TR
JLCPCB Part #
C2448999
Package
DO-214AB(SMLJ)
Description
-65℃~+150℃ 139.4A 13V 14.4V 21.5V 3kW 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMLJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS