MV1N8150US/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MV1N8150US/TR
JLCPCB Part #
C20296420
Package
MELF-SQ(A)
Description
-55℃~+175℃ 10uA 11.1A 13.5V 150W@10/1000us 4pF 7.5V 8.65V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional MELF-SQ(A) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)